Українські біженці в Італії зможуть отримати по 5855 грн: хто може розраховувати на гроші

Автор: Леся Ловіцька

Українські біженці в Італії зможуть отримати 150 євро або 5855 грн. Йдеться про одноразову виплату. Заявки приймають до 31 січня. Стало відомо, хто може розраховувати на допомогу держави.

Українські біженці в Італії зможуть отримати по 5855 грн: хто може розраховувати на гроші - today.ua

Допомога передбачена для українських біженців із низьким доходом. Сума заробітку таких людей не має перевищувати 20 тисяч євро на рік за податковий період 2021 року. Виплати слід оформити до 31 січня 2023 року.

Заявки на виплату надаються науковим співробітникам, аспірантам зі стипендіями, скоординованим та постійним працівникам, сезонним працівникам, працівникам з перервами та працівникам сфери розваг, які відповідають вимогам, зазначеним у циркулярі INPS No 127 від 16 листопада 2022 року. Сезонні працівники можуть подавати заявки, якщо вони не отримували по 150 євро у листопаді минулого року.

Заяви на оформлення допомоги приймають через онлайн-сервіс 150 євро – Domanda. Слід авторизуватися на сайті за допомогою свого податкового коду або однієї із електронних верифікаційних систем Італії.

Популярні зараз

В Україні очікується масштабне підвищення заробітних плат

У Мінекономіки спрогнозували зростання курсу долара до 50 гривень

Верховна Рада знайшла додаткові підстави для припинення виплати пенсій

Греція остаточно відмовила у передачі систем Patriot Україні: названо причину

Українські біженці в Італії зможуть отримати по 5855 грн: хто може розраховувати на гроші

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Після аутентифікації з вашими обліковими даними потрібно буде обрати серед зазначених даних категорію, на яку подаватиметься заявка. Також можна звертатися до контактного центру за номером: 06-16-41-64 з мобільного та 80-31-64 зі стаціонарного телефону.

Нагадаємо, що українські біженці в Італії після війни можуть отримати посвідку на проживання. Названо п'ять основних умов для цього. Також відомо, що громадяни будь-якої країни, які прожили в країні п'ять років, можуть претендувати на дозвіл на проживання.