Українські біженці у Німеччині отримають виплати на дітей: хто та як може оформити допомогу

Автор: Леся Ловіцька

Українські біженці у Німеччині мають право на виплати на своїх дітей. Їх одержують сім'ї, молодші члени яких не досягли 18-річного віку. У деяких випадках допомога виплачується до 25-річного віку. Стало відомо, хто і як може оформити матеріальну допомогу.

Умови надання прав отримання дитячої допомоги у Німеччині спростили. Українські біженці можуть одержати виплати навіть без працевлаштування та наявності довідок. Допомога доступна нашим землякам, які отримали дозвіл на перебування у ФРН або якщо в країні вже є один із батьків.

Круглі сироти та діти, яким невідоме місцезнаходження батьків, мають право подати заявку на допомогу самостійно. Розмір допомоги залежатиме від того, скільки в сім'ї дітей. Кожна дитина окремо отримує свою дотацію.

Йдеться про такі суми:

Популярні зараз

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

У Нафтогазі зробили заяву з приводу масштабної аварії на газопроводі: що буде з постачанням газу

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

  • по 219 євро на першу та другу дитину;
  • 225 євро на третю дитину;
  • по 250 євро на четвертого та наступних дітей.

Виплати перераховують на банківські рахунки, які українські біженці зазначають у заявах. Вони мають додати такі документи:

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:
  • довідка про місцезнаходження дитини;
  • правовий дозвіл на перебування у ФРН від одного з батьків та від дитини.

Українські біженці у Німеччині отримають виплати на дітей: хто та як може оформити допомогу Щоб оформити дитячу допомогу за минулий час (до червня цього року), потрібно надати доказ, що один із батьків у той період працював. Це може бути розрахункова відомість чи трудовий договір. Виплата доступна після заповнення анкет Antrag auf Kindergeld – заяви та Anlage Kind – додатки до нього.

Нагадаємо, що українські біженці стикаються з проблемами при пошуку роботи в Німеччині – багато хто не може знайти хороших місць.