Українські біженці в ЄС зможуть щомісяця отримувати по 75 доларів від криптовалютної біржі

Біженці з України отримали можливість отримувати або надсилати криптовалютні платежі, а також використовувати цифрову валюту для оплати покупок у магазинах Європейської економічної зони. Про це повідомили у прес-службі компанії Binance.

Українські біженці в ЄС зможуть щомісяця отримувати по 75 доларів від криптовалютної біржі - today.ua

Провідна світова блокчейн-екосистема та постачальник інфраструктури для криптовалютної галузі та одна з найбільших криптовалютних бірж світу Binance запустила картку для тимчасових переселенців з України. Біженці, які змушені рятуватися від війни, зможуть щомісяця отримувати на цю картку 75 доларів.

"Біженці, які пройшли перевірку місцевими некомерційними організаціями та подали заявку на отримання криптовалютних карток Binance, отримають 75 BUSD, що еквівалентно 75 доларів США на місяць протягом трьох місяців відповідно до рекомендованого рівня пожертв УВКБ ООН, Агентство ООН у справах біженців. буде автоматично конвертована у місцеву валюту під час оплати карткою", - пояснили у пресслужбі Binance.

Українські біженці в ЄС зможуть щомісяця отримувати по 75 доларів від криптовалютної біржі Binance Charity створила криптовалютний краудфандинговий сайт "Фонд екстреної допомоги Україні". На рахунки фонду люди з будь-якого куточка земної кулі можуть жертвувати криптовалюту для допомоги Україні.

Нагадаємо, українцям розповіли, яка криптовалюта подорожчає на 2600% і займе лідируючі позиції замість біткоїну.