Українські біженці зможуть отримувати грошову допомогу на залізничних вокзалах

Українські біженці, які залишають райони бойових дій евакуаційними рейсами "Укрзалізниці", зможуть отримати виплати від держави прямо на вокзалах. Кошти видаватиме Укрпошта.

Українські біженці зможуть отримувати грошову допомогу на залізничних вокзалах  - today.ua

Отримати гроші можна буде на вокзалах Ужгорода, Львова, Чернівців та Івано-Франківська. Послуга вже почала працювати у Львові. Пасажири п'яти евакуаційних поїздів отримали допомогу на 340 тисяч гривень, повідомив національний поштовий оператор.

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну призвело до того, що понад 2 мільйони українців стали внутрішньо переміщеними особами. Кабінет міністрів надав евакуйованим із зони проведення бойових дій одноразову допомогу: 3000 грн на кожну людину з інвалідністю або дитину та 2000 грн на кожного члена сім'ї віком від 18 років.

Українські біженці зможуть отримувати грошову допомогу на залізничних вокзалах За даними "Укрпошти", співробітники залізниці формують дані про виплату допомоги під час руху евакуаційних поїздів, вказуючи кількість дітей та дорослих.

Відомості передають працівникам поштового оператора, які після прибуття поїзда на вокзал міста-призначення організують необхідне, щоб українці одразу після виходу з поїзда могли отримати гроші.

Нагадаємо, чому деякі українські біженці втратить виплати у Чехії.