Українські банки змінили графік роботи на період великодніх свят

Щороку у мирний час усі українські банки змінювали графік роботи під час святкових днів. Стало відомо, як працюватимуть ПриватБанк, Ощадбанк та інші фінустанови України під час святкування Великодня, з 24 по 26 квітня 2022 року.

Українські банки змінили графік роботи на період великодніх свят - today.ua

Відповідно до постанови Національного банку України, у період дії воєнного стану в країні (з 24 лютого 2022 року) фінансові установи працюють відповідно до Закону "Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану". З цієї причини, якщо дата святкування державного або великого релігійного свята випадає на вихідний день, то воно не переноситься на наступний день після святкового.

Якщо у мирний час державне свято випадало на суботу чи неділю, то українці отримували ще один вихідний – понеділок. У період дії військового стану такий перенесення не передбачено, тому понеділок, 25 квітня 2022 року, буде робочим днем.

Українські банки змінили графік роботи на період великодніх свят Відповідно до постанови НБУ всі банки України будуть закриті тільки в день святкування Великодня, 24 квітня, а понеділок, 25 квітня, буде робочим днем для банківської системи.

Щодо банківських операцій, то система СЕП працює у звичайному режимі. Банківські платежі, які будуть оформлені в період з 23 до 25 квітня 2022 року, будуть проведені з датою банківського дня 25 квітня.

Нагадаємо, раніше один з українських банків заявив, що не закриватиме рахунки клієнтів, які знаходяться на окупованих територіях.