Україна запровадила візовий режим з РФ: що змінилося для росіян

Сьогодні, 1 липня, підписана в 1997 році угода між урядами України та РФ про безвізові поїздки втратила чинність. Її дію припинив Кабмін. Наразі між країнами діє візовий режим.

Україна запровадила візовий режим з РФ: що змінилося для росіян  - today.ua

Причиною запровадження візового режиму стало повномасштабне вторгнення Росії на територію України 24 лютого. Окупанти щодня обстрілюють наші міста, керуючись вимогами свого президента. Він ініціював так звану "спецоперацію" та відправив солдатів вбивати українців.

З 1 липня росіяни можуть отримати українську візу у візових центрах компанії VFS Global, які розташовані в Москві, Санкт-Петербурзі, Калінінграді, Єкатеринбурзі, Новосибірську, Казані, Самарі та Ростові-на-Дону.

Візові клопотання також опрацьовуватимуть українські дипломатичні установи у третіх країнах за співпраці з компетентними органами нашої країни. Росіяни, які проживають за кордоном, мають можливість оформити там візи в дипломатичних представництвах України.

При цьому наявність української візи у громадян Росії не означає, що їм дозволять в'їзд до України. Рішення про дозвіл або заборону на перетин кордону приймаються посадовими особами Державної прикордонної служби нашої країни.

Україна запровадила візовий режим з РФ: що змінилося для росіян

Нагадаємо, українці у лютому створили петицію про запровадження візового режиму для росіян. Вона набрала необхідних 25 тисяч підписів. Президент України Володимир Зеленський проаналізував прохання співвітчизників та направив листа прем'єр-міністру з вимогою узгодити питання.

Днями відомий екстрасенс Макс Гордєєв дав пораду, як відповідати росіянам, які радіють смертям українців.

ДЖЕРЕЛОАпостроф