Збої в роботі терміналів і банкоматів ПриватБанку: гроші перестали зараховувати на рахунок

Банкомати і термінали державного ПриватБанку почали часто давати збої. В результаті, українці втрачають свої гроші.

Збої в роботі терміналів і банкоматів ПриватБанку: гроші перестали зараховувати на рахунок - today.ua

На сайті "Мінфін" останнім часом часто з'являються скарги громадяни України, які втратили великі суми грошей через збій в роботі терміналу і банкомату ПриватБанку.

Користувач з ніком "Flexity93" поскаржився, що пройшло вже майже два тижні з тих пір, як банкомат ПриватБанку з функцією Cash-In (прийом готівки) прийняв понад 23 000 гривень готівкою, але не зарахував їх на карту.

"Добрий день, 6го серпня, 12 днів тому, банкомат (який може видавати гроші і навпаки класти їх на рахунок) забрав у мене 23.100 грн, після видав мені мою карту назад і подякував за користування послугами Привату", - написав клієнт одного з найбільших банків України.

Збої в роботі терміналів і банкоматів ПриватБанку: гроші перестали зараховувати на рахунок Співробітники ПриватБанк пообіцяли потерпілому від збою банкомату, що в цей же день буде проведена інкасація і гроші зарахують на банківську карту. Однак пройшло 12 днів, а свої 23.100 гривень людина так і не дочекався. І підозрює, що ніхто йому не збирається повертати його гроші.

Техпідтримка Приватбанку відповіла, що на даний момент триває перевірка результатів інкасації. Понад десять днів банк переконується, чи не отримав клієнт свої гроші.

Нагадаємо, раніше ПриватБанк запустив вигідну акцію, щоб збільшити число клієнтів.