У сайту ПриватБанка “з'явився“ двійник: українців попередили про шахрайство

ПриватБанк попередив своїх клієнтів про нову шахрайську схему, яку вигадали аферисти. Зловмисники використовують офіційні логотипи та дизайн банку на фішинговому сайті.

У сайту ПриватБанка “з'явився“ двійник: українців попередили про шахрайство - today.ua

Під час війни почастішали випадки обману українців у Мережі. Шахраї намагаються заробити на довірі українців, багато з яких опинилися у кризовій ситуації. Нерідко у пориві емоцій вони стають жертвами афер та втрачають гроші. ПриватБанк повідомив про сайт, який створили для визначення логіну та паролю в Приват24.

Злочинці замаскували свій ресурс під електронний банкінг, сайт благодійної програми банку та під програми виплат клієнтам. Візуально він нагадує оригінальний, чим вводить українців в оману.

Представники ПриватБанку попередили клієнтів про небезпеку введення логінів та паролів, даних пластикових карток та іншої персональної інформації на підозрілих інтернет-ресурсах.

Інформацію, яку отримують аферисти, використовують для списання засіб з рахунків.

У сайту ПриватБанка “з'явився“ двійник: українців попередили про шахрайство У прес-службі банку нагадали, що всі дані про державні виплати та порядок отримання допомоги розміщуються лише на офіційних сайтах держслужб. Заявки на отримання виплат можна оформити виключно через адміністративні центри та додаток "Дія".

ПриватБанк закликав українців зберігати пильність у непростий період і не переходити за підозрілими посиланнями. Всю інформацію можна отримати на офіційному сайті банку, а також проконсультуватися телефоном гарячої лінії 3700.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у банкоматах ПриватБанку виник збій у роботі. Почастішали випадки, коли вони списують, але не видають суми у повному обсязі.