Тисяча Зеленського: Кабмін направить більше грошей на виплати вакцинованим українцям

Президент України Володимир Зеленський ініціював нарахування всім вакцинованим громадянам країни за тисячу гривень. Кабмін розрахував, скільки потрібно грошей на фінансування цієї програми, та збільшив суму до 8 мільярдів гривень.

Тисяча Зеленського: Кабмін направить більше грошей на виплати вакцинованим українцям - today.ua

Виплата "тисячі Зеленського" для громадян України, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу, розпочнеться з 19 грудня 2021 року. Кошти будуть нараховувати через додаток "Дія".

У ході чергового засідання Кабміну Денис Шмигаль заявив про збільшення суми, яка буде спрямована на виплати вакцинованим громадянам у рамках програми "еПідтримка", оскільки очікується, що кількість звернень найближчим часом значно збільшиться.

"У зв'язку з очікуванням великої кількості звернень було ухвалено рішення збільшити суму, яка буде спрямована на виплати вакцинованим українцям, до 8 мільярдів гривень", – зазначив Денис Шмигаль.

Тисяча Зеленського: Кабмін направить більше грошей на виплати вакцинованим українцям Український прем'єр також уточнив, що на першому етапі "тисячу Зеленського" можна буде отримати через додаток "Дія", потім у різних куточках України допомогу надаватимуть близько ста офлайн пунктів підтримки "Дія". Головна мета цієї ініціативи, не виплата грошей українцям, а спосіб стимулювати вакцинацію та підтримати постраждалий під час карантину бізнес.

Нагадаємо, українцям розповіли, як отримати "тисячу Зеленського" за повний курс вакцинації від коронавірусу. На що можна витратити гроші?