Туреччина несподівано оголосила про можливе закриття кордонів для туристів

Туреччина в будь-який момент може закрити кордони для туристів з інших країн світу. Про причини такого несподіваного і неприємного рішення розповіли в керівництві держави.

Туреччина несподівано оголосила про можливе закриття кордонів для туристів - today.ua

Туреччина знову зіткнулася з катастрофічним ростом захворюваності на коронавірус. Щодня фіксують понад 7,5 тисяч нових випадків захворювання підступною інфекцією. Крім того, простежується тенденція до збільшення інфікування людей в Туреччині новим штамом коронавіруса "Дельта".

Глава Міністерства культури і туризму Туреччини Мехмет Нурі Есрой виступив з офіційною заявою, що Туреччина найближчим часом може вдатися до закриття кордонів для іноземців.

Закриття кордонів для туристів може завдати важкого удару по туристичній галузі і в цілому по економіці Туреччини. Однак, якщо ситуацію не вдасться взяти під контроль, то керівництво держави піде на радикальні заходи щодо запобігання подальшому поширенню пандемії штаму "Дельта".

Туреччина несподівано оголосила про можливе закриття кордонів для туристів За словами міністра культури і туризму Туреччини, влада поки покладають надії на вакцинацію, яка може допомогти нормалізуватися ситуацію, що виникла. Якщо це станеться, то турецькі курорти продовжать приймати дорогих закордонних гостей.

Нагадаємо, зниження цін на відпочинок в Туреччині спровокувало зростання числа туристів з України на знаменитих курортах. Які правила діють для українських мандрівників при перетині кордону Туреччини?