Ціни злетіли: в яких регіонах України найдешевша оренда квартир на Новий рік

В Україні вже майже 10 місяців триває повномасштабна війна, проте місцеві жителі все одно готуються до свят. Багато хто шукає квартири для подобової оренди на Новий рік. Стало відомо, які ціни зараз пропонують, і де можна зняти найдешевше житло.

Ціни злетіли: в яких регіонах України найдешевша оренда квартир на Новий рік - today.ua

Ріелтори відзначають падіння попиту на оренду житла для відпочинку на Новий рік. Українці активніше шукають приватні будинки, а не квартири. Максимальний попит на подобову оренду квартир зафіксували у Києві, Дніпрі та Львові.

На Київщині нерухомість подорожчала на 9% - за добу потрібно заплатити до 5600 грн. У самій столиці житло коштуватиме 7100 грн за ніч. На Рівненщині житло можна зняти і за 1000 грн за ніч – це найнижчий цінник.

Ціни злетіли: в яких регіонах України найдешевша оренда квартир на Новий рік

Середня вартість оренди житла – в Івано-Франківській області, вона варіюється в межах 1700 грн за ніч, а також на Закарпатті – 1400 грн. У Львові добова оренда квартири коштуватиме 2500 грн.

У Дніпропетровській області подобова оренда квартир за рік зросла вдвічі – до 3766 грн, у Дніпрі – 4500 грн. У Сумській області житло подорожчало до 3000 грн на добу – на 20% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Ціни злетіли: в яких регіонах України найдешевша оренда квартир на Новий рік

Нагадаємо, що після 24 лютого в Україні максимально подорожчала оренда однокімнатних квартир, на які виник максимальний попит. Максимально зросли ціни на житло у Закарпатській області – на 86,8%. На початку року в регіоні можна було винайняти квартиру за 4313 грн, а зараз – вже за 8056 грн.

Раніше стало відомо, як у грудні на тлі відключення електроенергії змінилися ціни на оренду житла в Карпатах.

ДЖЕРЕЛООбозреватель