Ціни впали на 50%: у Єгипті з'явилася вигідна акція для туристів

Українці можуть скористатися вигідною пропозицією у Єгипті. Міністерство туризму та старожитностей повідомило про зниження вартості квитків для місцевих мешканців та іноземців, які відвідують археологічні пам'ятки та музеї влітку. Ціни впали на 50%.

Ціни впали на 50%: у Єгипті з'явилася вигідна акція для туристів - today.ua

Про це повідомив портал Ahram.org. Знижки вдвічі від вартості вхідних квитків Єгипту діятимуть до кінця серпня поточного року. Це передбачено новою ініціативою розвитку туризму в країні. Відзначено, що йдеться про зниження вартості входу в музеї та археологічні пам'ятки Верхнього Єгипту - від Бені-Суєфа до Асуана, включаючи Нову долину та Файюм.

Раніше в Єгипті туристам відмінили всі обмеження на в'їзд, пов'язані з коронавірусною інфекцією. Місцева влада в такий спосіб намагається залучити мандрівників, кількість яких різко зменшилася після початку війни в Україні. Ринок дуже постраждав, оскільки наші співвітчизники не поспішають відпочивати за умов кризи.

Ціни впали на 50%: у Єгипті з'явилася вигідна акція для туристів Британське видання Daily Mail назвало Єгипет одним із найпопулярніших туристичних напрямків на поточне літо. Країна розташувалася на другому місці списку найкращих напрямків для відпочинку.

Жителі України мають можливість побувати в Єгипті за допомогою чартерних рейсів. Вони вирушають із сусідніх країн на замовлення українських туристичних компаній.

Нагадаємо, що під час війни українським дітям доступний безкоштовний відпочинок.

ДЖЕРЕЛОenglish.ahram.org.eg