Ціни на картоплю впали по всій Україні: причини зниження вартості популярного овоча

В Україні різко подешевшала картопля. У листопаді 2021 року вартість найпопулярнішого овочів серед вітчизняних споживачів впала в середньому на 20%.

Ціни на картоплю впали по всій Україні: причини зниження вартості популярного овоча - today.ua

Аналітики Українського клубу аграрного бізнесу повідомляють, що зниження цін на картоплю на внутрішньому ринку України призвели перші нічні заморозки. Більшість виробників та продавців не мають спеціалізованих сховищ для картоплі, тому намагаються якнайшвидше продати товар.

Збільшення пропозиції картоплі на прилавках магазинів та ринків призвело до значного зниження вартості. Картоплю наприкінці листопада можна купити в середньому по 6 гривень за кілограм.

Що стосується решти овочів, які входять до "борщового набору", то вони, навпаки, почали дорожчати. Більшою мірою підвищення цін торкнулося цибулі, моркви та буряків. Ціни на картоплю впали по всій Україні: причини зниження вартості популярного овоча Крім того, значно змінилися цінники на капусту. Різні сорти капусти подорожчали лише за тиждень. Виробники пояснили підвищенням цін на цей овоч поганими врожаями через літню посуху та зниження площ вирощування.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні вартість усіх видів м'яса зросте на 50%. Коли відбудеться зміна цін на ринку, і до чого готуватись українським споживачам до кінця 2021 року?