Ціни на оренду та купівлю житла у західних областях України зрівнялися зі столичними: що відбувається на ринку нерухомості

Автор: Шевченко Лилия

На території західних областей України спостерігається ажіотажний попит на житло. Ціни як на оренду, так і на покупку нерухомості зрівнялися із столичними.

Ціни на оренду та купівлю житла у західних областях України зрівнялися зі столичними: що відбувається на ринку нерухомості - today.ua

Ринок нерухомості кардинально змінився на тлі інформації щодо загрози війни. Наприкінці 2021 року, а також у січні 2022 року жителі центрального, південного та східного регіонів України виявляли зацікавленість у купівлі ліквідного житла на вторинному ринку у Львівській та Івано-Франківській областях. Люди купували житло як "тиха гавань", де можна було б оселитися і жити на випадок можливих військових дій.

"Львівський ринок пережив суттєвий наплив покупців ще наприкінці минулого року, коли тільки почалися розмови про можливе російське вторгнення. В результаті – значна частина нерухомості, що становить інтерес як актив, виявилася розкуплена. Це негайно підігріло ціни: вторинний ринок Львова лише за грудень подорожчав у в середньому на 10%. Наразі ціни практично зрівнялися зі столичними, але навіть за такими цінами знайти там прийнятний варіант непросто", - розповів експерт Ярослав Цуканов.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ціни на оренду та купівлю житла у західних областях України зрівнялися зі столичними: що відбувається на ринку нерухомості У лютому поточного року ситуація кардинально змінилася, у західних областях країни різко збільшився запит на короткострокову оренду квартир. На думку аналітиків, щойно загроза війни буде нівельована, ринок нерухомості на Заході України повернеться до колишніх показників.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Стало відомо, скільки в Україні коштує найдешевша нова Skoda Octavia

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Нагадаємо, раніше експерти розповіли, скільки коштуватиме оренда житла в країнах Європи. Названі найдорожчі та найдешевші міста.