Telegram порадував розширеними функціями і поліпшенням якості

Один з найпопулярніших месенджерів в Україні та в світі Telegram повідомив радісну новину. Деякі функції отримали корисне розширення, додалися важливі опції, а також покращилася якість відео.

Telegram порадував розширеними функціями і поліпшенням якості - today.ua

Telegram тепер дозволяє приєднати до групових відеодзвінків відразу 1000 чоловік. Таким чином, запущена в червні 2021 року функція групових відеодзвінків отримала масштабні можливості. В рамках відеочату 30 осіб можуть транслювати відео зі своєї камери або свого екрану, а решта 970 чоловік - стежити за процесом.

У період пандемії групові відеодзвінки Telegram стали неймовірно популярними, їх можливості безмежні, оскільки з'явилася можливість одночасно спілкуватися і бачити один одного сотням людей з усього світу. Більш того, команда Telegram заявила, що 1000 чоловік в прямому ефірі в рамках одного відеочату - це далеко не межа. Мессенджер продовжить збільшувати ліміт.

В кінці липня 2021 року в месенджері Telegram оновилася функція відеоповідомлень. Зокрема, було значно збільшено розширення відео. Крім того, користувачі тепер можуть налаштовувати свої повідомлення на автоматичне видалення через місяць і ділитися своїм екраном зі звуком під час відеодзвінків 1 на 1. Telegram порадував розширеними функціями і поліпшенням якості У редакторі мультимедіа Telegram з'явилася можливість промальовувати дрібні деталі на фото і відео. Заради цього розробники зменшили ширину кисті при збільшенні масштабу зображення.

Для ще більш цікавого спілкування в месенджері Telegram з'явилися анімовані смайлики і нові анімації відправки, для посилення безпеки і більш комфортного управління в Telegram додали додаткові параметри скидання пароля.

Нагадаємо, раніше в Telegram повідомили про запуск нової функції для зручності користувачів.