Telegram обмежив кількість повідомлень у чатах: названа причина

Автор: Леся Ловіцька

Telegram обмежив кількість повідомлень у чатах. Популярний месенджер при перевищенні встановлених лімітів видаляє старе листування, звільняючи місце для нового.

Telegram обмежив кількість повідомлень у чатах: названа причина  - today.ua

Користувачі Telegram мають доступ до двох окремих "скриньок", де зберігаються повідомлення в програмі. Перша використовується для розмов і групових чатів, де можуть відповідати. Другий використовується для каналів, де немає можливості відповідати.

У кожній із скриньок вміщується близько трьох мільйонів повідомлень. Один чат або канал може вмістити мільйон повідомлень. Щоб з'ясувати залишкову кількість повідомлень, користувачі вибирають у діалоговому меню "Пошук" та вводять "+" або "-". Над віртуальною клавіатурою відобразяться дані, скільки повідомлень було надіслано та отримано.

Якщо кількість повідомлень далека від мільйонної позначки, причин для занепокоєння немає. Telegram у разі потреби автоматично видалятиме старі повідомлення. Якщо кількість повідомлень наближається до граничної, користувачі повинні використовувати архівування чату, щоб не втратити деталі важливого листування.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Генштаб ЗСУ відреагував на скандал із “обманом у рекрутингу“: офіційне роз'яснення

Чому Telegram став популярним месенджером в Україні

Telegram являє собою зручний та безпечний хмарний сервіс обміну миттєвими повідомленнями та голосового зв'язку через IP. Його запустили 2013-го, але українці почали масово користуватися ним в останні роки. Він набув популярності завдяки наскрізному шифруванню, підтримці великих групових чатів та функції самознищення повідомлень.

Telegram обмежив кількість повідомлень у чатах: названа причина

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зручний інтерфейс та уваги до конфіденційності забезпечило Telegram першість для обміну повідомленнями для мільйонів людей у всьому світі.

Раніше користувачів Telegram попередили про масове блокування облікових записів. Названі причини, через які функціональність групи або використання особистого профілю користувача у месенджері можуть обмежити.