Тарифи на опалення в Україні виростуть удвічі: кому вдасться платити менше

Вартість опалення в Україні в поточному опалювальному сезоні не переглядатимуть, проте українські споживачі все одно будуть отримувати платіжки з підвищеними тарифами на тепло. Вдасться уникнути підвищення цін лише деяким категоріям населення.

Тарифи на опалення в Україні виростуть удвічі: кому вдасться платити менше  - today.ua

Найдорожче обійдеться опалення українцям, які обігрівають взимку свої будинки газом. За витрачений блакитне паливо доведеться платити приблизно вдвічі дорожче, ніж в період опалювального сезону в 2020 році.

В середньому на обігрів житла в зимові холоди українці витрачають по 250 кубометрів газу, в 2020 році такий обсяг витрат ресурсу обходився в 1350 гривень, в поточному році сума збільшиться до 1990 гривень. Але це не остаточні розцінки!

Набагато дорожче коштуватиме опалення будинків для тих, хто з різних причин не може купувати газ у свого постачальника, а змушений був перейти під "заступництво" постачальника останньої надійний (ПОН). Тарифи на опалення в Україні виростуть удвічі: кому вдасться платити менше У жовтні 2021 року ПОН підвищив тарифи з 12 гривень за кубометр до 16,56 грн. У той же час, річні тарифи на газ для побутових споживачів все газопостачальні компанії України взяли на себе зобов'язання зберегти до травня 2022 року.

Заощадити на оплаті послуги теплопостачання в новому опалювальному сезоні зможуть тільки жителі багатоквартирних будинків, які встановили в своїх квартирах індивідуальний тепловий пункт (ІТП) і утеплили стіни.

Нагадаємо, українцям розповіли, як можна заощадити на опаленні взимку значні кошти.