Тарифи на опалення в Україні стануть більш прийнятними для споживачів

Міністерство розвитку громад і територій України виступило з новими вимогами щодо тарифів на опалення для споживачів. У відомстві також розповіли, чи готова країна до початку нового опалювального сезону.

Тарифи на опалення в Україні стануть більш прийнятними для споживачів - today.ua

Мінрегіон закликав місцеву владу на місцях в усіх областях України залишити тарифи на опалення на колишньому рівні і не підвищувати вартість тепла в період опалювального сезону 2021-2022 років.

Варто відзначити, що багато політиків, чиновників і експерти також рекомендують не підвищувати тарифи на опалення, оскільки українські споживачі з працею оплачують торішні платіжки. Постачальники послуг ЖКГ повідомляють про багатомільярдні заборгованості населення. Нове зростання сум у квитанціях може привести до колапсу в комунальній сфері України. Через низьку платоспроможність люди можуть перестати платити за опалення та інші послуги ЖКГ.

У Міністерстві розвитку громад і територій виступили з вимогою не підвищувати тарифи на опалення до влади на місцях. Тарифи на опалення в Україні стануть більш прийнятними для споживачів

"Ми спільно обговорюємо всі нагальні питання, щоб опалювальний сезон стартував вчасно в кожному регіоні і кожної громаді. Ще раз підкреслюю, що тарифи на опалення для населення не повинні зростати. Це наше спільне завдання, ми повинні її виконати", - заявив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

За даними Мінрегіону, в Україні до старту нового опалювального сезону на 80 відсотків готові об'єкти водопостачання, водопровідно-каналізаційного господарства та будівлі.

Нагадаємо, тарифи на опалення в Україні хочуть підвищити до 80%. Місцева влада просить збільшити дотації і скасувати штрафи.