Тарифи на газ в Україні з жовтня перевищать 30 гривень за кубометр

Тарифи на газ для населення в Україні продовжують зростати. Нові розцінки від постачальників значно збільшилися. У жовтні очікується похолодання і стартує новий опалювальний сезон, українським споживачам доведеться платити по 30 гривень і вище за кубометр газу.

Тарифи на газ в Україні з жовтня перевищать 30 гривень за кубометр - today.ua

В останніх числах вересня українські газопостачальні компанії оприлюднили місячні тарифи на газ, які будуть актуальні весь жовтень 2021 роки для побутових споживачів. На тлі стрімкого підвищення вартості газу в Європі в Україні тарифи не могли залишатися колишніми.

Так, Кіевгазенерджі продавав населенню газ за ціною 15,76 гривень за кубометр, у вересні - по 19,80. З 1 жовтня тариф на газ досяг 30,50 гривень за кубометр. ТАС Енергія країни встановила тариф на блакитне паливо в жовтні на рівні 30,06 гривень за кубометр, у вересні цей показник був майже на десять гривень нижче - 20,96 грн. Тарифи на газ в Україні з жовтня перевищать 30 гривень за кубометр Компанія YASNO в Києві, Дніпрі та Донецької області надала своїм абонентам набагато більш демократичний тариф на газ - 12 гривень за кубометр. Полтавагазсбит - 19,80 гривень. Галнафтогаз - 7,99 гривень за кубометр.

При цьому, важливо пам'ятати, що виросли тільки місячні тарифи, річні залишилися незмінними і будуть залишатися такими до кінця опалювального сезону 2021-2022 рр.

Нагадаємо, Нафтогаз підвищив тариф на газ для третини своїх споживачів в три рази.