Тарифи на газ з травня будуть формуватися за новими правилами: до чого готуватися споживачам

Автор: Шевченко Лилия

В Україні буде змінено порядок формування цін на газ для населення. З 1 травня 2021 року українським споживачам необхідно перейти на обов'язковий річний контракт з постачальником блакитного палива.

Тарифи на газ з травня будуть формуватися за новими правилами: до чого готуватися споживачам - today.ua

На період з 1 лютого по 31 березня 2021 року Кабінетом міністрів України було встановлено граничну ціну на газ - 6,99 грн/куб.м. Починаючи з 1 квітня поточного року тарифи на газ для населення відправляться у вільне ринкове плавання, тобто ціна буде формуватися на ринкових принципах.

З 1 травня 2021 року українцям буде запропонований базовий річний тариф на газ. На фіксований річний тариф переведуть всіх споживачів, які раніше з місяця в місяць оплачували кубометри спожитого газу за поточною ціною.

Тарифи на газ з травня будуть формуватися за новими правилами: до чого готуватися споживачам Скільки доведеться платити з 1 травня українським домогосподарствам за кожен кубометр блакитного палива, поки не ясно. Вартість газу у різних постачальників буде відрізнятися.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Генштаб ЗСУ відреагував на скандал із “обманом у рекрутингу“: офіційне роз'яснення

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Українці, навіть ті, які є одержувачами пільг і субсидій, легко зможуть змінити постачальника газу в будь-який момент, якщо їм здасться, що є більш вигідні пропозиції.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Міненерго вже з квітня 2021 р зніме всі обмеження з тарифів на газ для населення. Вартість блакитного палива перестануть стримувати.