Тарифи на газ, електроенергію та опалення зростуть до 20%: у Мінекономіки назвали точні дати підвищення

Міністерство економіки України повідомило підвищення тарифів практично на всі види комунальних послуг. Найбільше подорожчають опалення, гаряча вода, електроенергія та газ.

Тарифи на газ, електроенергію та опалення зростуть до 20%: у Мінекономіки назвали точні дати підвищення - today.ua

За даними Мінекономіки, українським споживачам слід готуватись до збільшення вартості комунальних послуг. У 2022 році найбільше підвищення тарифів прогнозується на природний газ. Імовірно, блакитне паливо зросте у ціна на 20% за кубометр.

Також у відомстві прогнозують підвищення цін на опалення – тарифи на тепло та гарячу воду у майбутньому опалювальному сезоні зростуть на 17,5%.

Електроенергія подорожчає на 16%. Крім того, значно зростуть ціни на пасажирські перевезення залізничним транспортом. Укрзалізниця підвищить тарифи у 2022 році на 13,5%.

Тарифи на газ, електроенергію та опалення зростуть до 20%: у Мінекономіки назвали точні дати підвищення Українців також попередили, що у майбутньому тарифи продовжать зростати. У 2023 році газ для населення знову подорожчає щонайменше на 7,5%, у 2024 році газ знову зросте в ціні на 10%.

Гаряча вода, опалення та електрика у 2023 році подорожчають на 10%. У 2024 році тарифи на газ зростуть на 10%, гаряча вода та опалення подорожчають на 7,5%, а електроенергія – на 5%.

Нагадаємо, в Україні змінили тарифи на опалення для мешканців багатоповерхових будинків.