Тарифи на електроенергію в новобудовах можуть бути вдвічі дорожчими, ніж в старих будинках

При покупці квартири в будинках нової споруди слід бути дуже уважним, оскільки існує цілий ряд нюансів, які можуть зіпсувати радість від придбання житла. Особливо важливо звернути увагу на тарифи на електроенергію.

Тарифи на електроенергію в новобудовах можуть бути вдвічі дорожчими, ніж в старих будинках - today.ua

Перш за все, перед укладанням угоди з купівлі квартири на первинному ринку слід з'ясувати, за якою схемою здійснюється електропостачання новобудови. Якщо схема тимчасова, то краще почекати з покупкою, оскільки ви отримаєте масу неприємних проблем.

Тимчасова схема електропостачання не розрахована на забезпечення електрикою багатоквартирного будинку, її прокладають для проведення будівельних та ремонтних робіт. У будинку, де тимчасова система електропостачання не перероблена в постійну, незмінно будуть виникати проблеми з напругою, траплятися часті аварійні відключення. Нові господарі квартир зіткнуться з труднощами щодо укладення договорів з оператором системи розподілу. Тарифи на електроенергію в новобудовах можуть бути вдвічі дорожчими, ніж в старих будинках І ще один важливий факт: при тимчасовій системі електропостачання за світло доведеться платити по промисловому тарифу.

Крім того, необхідно упевнитися, що ділянка під будівництво будинку був оформлена в повній відповідності з законом України. Якщо були допущені порушення, то в майбутньому органи місцевого самоврядування не дадуть дозвіл на будівництво живильної кабельної лінії та трансформаторної підстанції до об'єкта.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні з'явиться пільговий тариф на електроенергію. Але знижку отримають не всі ...