Тарифи на електроенергію в Україні зростуть через розвиток зеленої енергетики, – постачальники

Національна комісія, яка здійснює держрегулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКУ), оголосила про підвищення тарифів на електроенергію для "Укренерго". Це рішення створило резонанс в українському суспільстві, оскільки за ним почнется зростання цін на електрику та всі товари народного споживання.

Тарифи на електроенергію в Україні зростуть через розвиток зеленої енергетики, – постачальники - today.ua

Заступник керівника ТОВ "Августа" (група постачальників енергоресурсів Tolk) Олег Наумик пояснив, що рішення НКРЕКУ щодо підвищення цін на електроенергію призведе до того, що українським споживачам буде дуже важко адаптуватися до нових тарифів.

Окрім зростання тарифів на електроенергію для побутових споживачів, в Україні після набуття чинності рішенням НКРЕКУ почнуть дорожчати товари та послуги. Експерт зазначив, що на збільшенні вартості енергоресурсу наполягають виробники відновлюваних джерел енергії (ВІЕ), яким держава заборгувала великі суми грошей за "зеленим" тарифом. Тарифи на електроенергію в Україні зростуть через розвиток зеленої енергетики, – постачальники

"Рішення НКРЕКУ щодо підняття тарифу на передачу та диспетчеризацію – до рівня 345,64 та 62,13 грн/МВт відповідно – носить дуже резонансний характер. Через сильно зрослі ціни на електроенергію, які з липня зросли в 2,5 рази, споживачам вкрай важко прийняти таке збільшення та адаптуватися до таких витрат. Страждають усі, особливо енергоємні підприємства", – розповів Наумик.

На думку Олега Наумика, рішення НКРЕКУ змусить українців ознайомитись "з новими показниками інфляції".

Нагадаємо, НКРЕКУ зробила заяву про зниження тарифу на газ компанії Нафтогаз. Як зміняться тарифи для споживачів в Україні?