В Україні ухвалили рішення скасувати державну атестацію у школах для випускників, які закінчуватимуть навчання у 2023 році. Їх планують звільнити від підсумкових іспитів. Уряд схвалив відповідний законопроект. Про це повідомив постпред Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.
Йдеться про школярів, які наступного року закінчуватимуть 11 класів. Ініціативу було викладено у законопроекті, який отримав підтримку влади.
"Законопроектом передбачено звільнення від проходження державної підсумкової атестації здобувачів освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році", - написав Мельничук у своєму Telegram-акаунті.
Також стало відомо, що прийом у вищу та професійну вищу освіту на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра та магістра, який у 2022-му проводили в особливому порядку, визначеному Міносвіти, буде продовжено на 2023 рік.
Популярні зараз
Hyundai представив новий електричний кросовер IONIQ 9
Як відомо, навесні 2021 року Міністерство освіти та науки звільнило учнів базової та середньої школи від проходження державної підсумкової атестації через пандемію коронавірусу.
Нагадаємо, що у квітні поточного року Верховна Рада звільнила учнів 11-х класів від обов'язкового складання іспитів, але вони могли проходити їх на добровільній основі. Випускники 2022-го складали національний мультипредметний тест. А бакалаври, які хотіли продовжити навчання на магістратуру, мали пройти магістерський комплексний тест.
Раніше повідомлялося, за що деякі київські школярі щомісяця одержують по 1000 грн.