Супермаркети оновили ціни на малину, черешню та смородину: скільки коштують ягоди

Малина, черешня та смородина – найпопулярніші ягоди у липні та серпні. Цього року через війну та окупацію багатьох населених пунктів на півдні країни фермерам не вдалося доставити привезти свою продукцію на вільні ринки країни. У результаті, ціни на фрукти та овочі буквально злетіли. Стало відомо, якою є вартість ягід у великих українських супермаркетах.

Супермаркети оновили ціни на малину, черешню та смородину: скільки коштують ягоди  - today.ua

Ягоди у багатьох торгових мережах України б'ють рекорди по цінам. Небагато людей зможуть насолодитися малиною, смородиною та черешнею. А вже про консервацію годі й казати. Таку "розкіш" можуть дозволити собі забезпечені українці та ті, хто самостійно вирощує продукти на дачах та городах. Іншим доводиться задовольнятися асортиментом супермаркетів.

Ціни на малину у магазинах починаються від 175 грн/кг. У мережі "Варус" її можна купити за 174,90 грн/кг – мінімальна ціна. У "Новусі" акційна малина 250 г продається по 84,99 грн. У "МагеМаркеті" покупцям запропоновано продукцію за вражаючою вартістю – 380 грн/кг.

Смородина у супермаркетах "Новус" доступна по 59,99 грн за 250 г. У "МегаМаркеті" доведеться розщедритися більше. Кілограм ягід коштуватиме 312 грн. У "Варусі" цього товару наразі немає.

Супермаркети оновили ціни на малину, черешню та смородину: скільки коштують ягоди Черешня в "Новусі" реалізується по 88,99 грн, а в "МагеМаркреті" вона трохи дешевша - 75 грн. У "Варусі" встановлено акційну ціну - 36,90 грн/кг на продукцію першого сорту.

Багато господарок влітку заготовляють варення на зиму. Однак цього року із цим великі складнощі. Цукор став дефіцитним товаром, до того ж різко зріс у ціні. Раніше повідомляли, які ціни пропонують на солодкий продукт в українських магазинах.

ДЖЕРЕЛОХвиля