Субсидії в Україні нараховують за новими правилами: хто може отримати допомогу на оплату ЖКГ у 2022 році

Субсидії в Україні отримують люди, доходи яких не дозволяють сплатити за комунальні послуги, щоб залишилися ще гроші на життя. У 2022 році виплати на оплату рахунків ЖКГ нараховують за встановленими законом правилами.

Субсидії в Україні нараховують за новими правилами: хто може отримати допомогу на оплату ЖКГ у 2022 році - today.ua

Якщо домогосподарство платить за комуналку більше певного для неї обов'язкового платежу, який розраховується за спеціальною формулою з урахуванням середньомісячного сукупного доходу та кількості членів сім'ї, то згідно із законом споживачі мають право звернутися за отриманням субсидії.

У період опалювального сезону українці з недостатнім рівнем доходів одержують комунальну субсидію в середньому близько 2000 на місяць. В решту часу допомога від держави становить близько 350 гривень щомісяця. Субсидії в Україні нараховують за новими правилами: хто може отримати допомогу на оплату ЖКГ у 2022 році Щоб оформити субсидію у 2022 році, слід зібрати пакет документів та надати його разом із заявою до місцевих органів соцзахисту. Оформити допомогу на оплату комуналки можна також через програму "Дія" або онлайн на сайті Мінсоцполітики.

До пакету документів мають входити: декларація про доходи та витрати; довідка про доходи кожного члена сім'ї, договір оренди житла (за наявності).

Нагадаємо, раніше українців попередили про те, що вони можуть втратити субсидії через програму "Дія". Що приготував для громадян уряд країни?