В Україні підвищать мінімальну зарплату до 6 500 гривень

До кінця 2021 року в Україні підвищать мінімальну заробітну плату. Президент Володимир Зеленський пообіцяв українцям позбавити від бідності в найближчому майбутньому.

В Україні підвищать мінімальну зарплату до 6 500 гривень - today.ua

За словами глави держави, в Україні рівень мінімальної зарплати за два роки вже значно виріс. А до кінця поточного року "мінімалку" підвищать до 6500 гривень. Норма про підвищення соціального стандарту вже закладена до Держбюджету і в законодавстві країни.

В ході прес-конференції Володимир Зеленський нагадав українцям, що в 2019-му році мінімальна зарплата складала всього 4000 гривень, тепер же її підвищать до 6500 грн. Зростання основного соцстандарту в Україні є частиною стратегії президента, побудувати державу, в якому немає бідності. Шлях цей буде складним і довгим, оскільки його доводиться проходити "з нуля". Однак Володимир Зеленський впевнений в успіху.

В Україні підвищать мінімальну зарплату до 6 500 гривень

"Збільшення мінімальної зарплати з 5 до 6 тисяч гривень - це ми ввели. З 4 тисяч, якщо бути справедливим, з тих пір як я став президентом. До кінця цього року буде 6 500 гривень", - розповів Володимир Зеленський.

Варто відзначити, що підвищення мінімальної зарплати було заплановано на 1 липня 2021 року, але пізніше влада перенесла його на грудень того ж року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в період локдаунів зменшилася середня заробітна плата в цілому по країні. Які сфери постраждали найбільше?