Шмигаль заявив про зростання середньої зарплати в Україні до 900 доларів

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в державі вже встановлено історичний рекорд за рівнем середніх зарплат. У подальших планах Кабміну значиться пункт про підвищення заробітних плат бюджетникам до 900 доларів на місяць.

Шмигаль заявив про зростання середньої зарплати в Україні до 900 доларів  - today.ua

Як уточнив Денис Шмигаль, українці стали менше виїжджати на заробітки за кордон. Цьому сприяє не тільки пандемія, але і збільшення попиту на кваліфіковану робочу силу всередині країни. Запущені керівництвом держави економічні і соціальні програми дають можливість українцям жити і заробляти гідні кошти в Україні.

"Середня зарплата в Україні зараз вже вище 500 доларів. Це абсолютний рекорд для нашої держави. Для тих же лікарів ми в наступному році середню зарплату зробимо на рівні 800-900 доларів, а мінімальну - на рівні 700 доларів", - розповів про досягнення і планах уряду на найближчі роки Денис Шмигаль.

Шмигаль заявив про зростання середньої зарплати в Україні до 900 доларів На сьогоднішній день в Україні мінімальна зарплата становить 6000 гривень. Що стосується середньої заробітної плати по країні, то в серпні 2021 року його майже на 350 гривень знизилася в порівнянні з аналогічними показниками за липень. Якщо в середині літа в середньому по країні доходи громадян склали 14 345 гривень, то в серпні середня зарплата зменшилася до 13 997 гривень.

Нагадаємо, в новий Держбюджет на 2022 рік не закладені кошти на підвищення зарплат і пенсій. Чому уряд передумав підвищувати соцстандарти?