Смартфон впав у воду: 5 способів врятувати гаджет

Смартфон супроводжує нас всюди, але влітку він має більше шансів опинитися у воді. Користувачі часто впускають гаджети під час зйомок у басейні чи морі. Також на телефон можна перевернути чашку з напоєм. Є п'ять способів врятувати пристрій від поламки чи хоча б збільшити його шанси на подальшу роботу.

Смартфон впав у воду: 5 способів врятувати гаджет  - today.ua

Дістаньте смартфон з води

Потрібно якнайшвидше витягти девайс з вологого середовища, поки електроніка не постраждала безповоротно.

Вимкніть телефон

Слід терміново вимкнути гаджет: електричний імпульс через попадання води може вивести з ладу мікросхеми, які вже не можна буде відремонтувати.

Зніміть аксесуари та розберіть

Смартфону після "лазневих" процедур потрібно швидше висохнути. Тому необхідно оперативно зняти з нього чохол, заглушки, кришки, щоб забезпечити максимальну вентиляцію.

Вийміть картку пам'яті, SIM-картку та акумулятор. Електричні імпульси телефону не виникнуть без джерела живлення, що врятує його від поламки.

Залишіть смартфон розібраним

Телефону після "купання" потрібно відпочити і прийти до тями. Дай йому спокій як мінімум на півдня, не вмикайте і не перевіряйте роботу.

Можна спробувати висушити смартфон за допомогою рису. Помістіть улюбленця в глибоку миску з крупою на кілька діб, після чого вмикайте.

Смартфон впав у воду: 5 способів врятувати гаджет

Відвідайте сервісний центр

При першій же нагоді потрібно показати постраждалий смартфон спеціалісту. Рідина, що потрапила всередину пристрою, може пошкодити елементи під час роботи гаджета.

Чого не потрібно робити, так це намагатись висушити смартфон за допомогою фена. На системній платі багато місць, де можуть залишитися краплі води чи іншої рідини.

Нагадаємо про дві причини покласти смартфон у холодильник.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua