Смартфон: 4 “секретних“ способи використання гаджета на Android

Смартфони давно стали невід'ємною частиною нашого життя, але не всі знають про можливості своїх гаджетів. Є як мінімум 4 "секретні" способи використання гаджета на Android.

Смартфон: 4 “секретних“ способи використання гаджета на Android  - today.ua

Смартфони покликані спростити нам не лише зв'язок з оточуючими, а й вирішувати поточні завдання. У телефонах, які працюють на Android, є багато корисних функцій. Про деяких із них багато хто не здогадується. Перевірте свої знання та скористайтеся корисними доповненнями.

"Гостьовий" режим

Якщо ви попросили позичити смартфон на якийсь час, активуйте в ньому функцію "гостевого" режиму. Таким чином, сторонні не мають можливості отримати ваші особисті дані. Цей режим підтримують телефони Android версії 5.0 і вище.

Історія переглядів

Швидко повернути на екран раніше переглянуту сторінку можна, натиснувши кнопку "Назад". Однак це незручно, якщо потрібно відмотати на 10-15 сайтів назад. Затисніть кнопку "Назад" і виберіть сторінку зі списку, звідки можна побачити і історію відвідувань.

Модем

Смартфон можна "перетворити" на модем, якщо вдома раптово відключили інтернет. Головне – щоб на телефоні був оплачений мобільний інтернет. Проведіть пальцем по екрану вниз – увімкнеться панель керування. Активуйте режим мобільної точки доступу. Смартфон можна підключити через Bluetooth або кабель. Другий варіант кращий - пристрій працюватиме стабільніше.

Смартфон: 4 “секретних“ способи використання гаджета на Android Економити заряд

Смартфон на версії ОС Android 10 передбачає функцію Вattery saver. З її допомогою можна за розкладом налаштувати режим заощадження. Активуйте його, якщо не користуєтеся девайсом протягом дня. При увімкненні цієї функції в смартфоні залишаться лише необхідні опції.

Наприклад, це можуть бути дзвінки та повідомлення. Нагадаємо, навіщо у смартфоні можна увімкнути режим польоту, будучи вдома.