Скільки коштує місяць проживання в Італії: житло, їжа і транспорт для українських біженців

Українські біженці обирають для тимчасового проживання провідні європейські країни. Італія – один із найцікавіших напрямків для наших співвітчизників. Експерти проаналізували місцеві ціни на житло, продукти, транспорт та зв'язок.

Скільки коштує місяць проживання в Італії: житло, їжа і транспорт для українських біженців - today.ua

Вартість проживання для двох осіб в Італії на місяць становитиме близько 1348 доларів (близько 39,8 тисяч гривень) без житла. Тут досить високі ціни на їжу. Буханець хліба – в середньому коштуватиме 48 грн, кілограм картоплі – 37,8 грн, рису – 62,2 грн, молока – 36,5 грн, курячого філе – 257 грн, яловичини – 475 грн, десяток яєць – 66 грн. Пляшка вина коштуватиме від 158 грн, а чашка капучино у кафе – приблизно 42 грн.

Ціни на оренду квартир в Італії також не можна назвати низькими. За однокімнатне житло потрібно заплатити від 13,8 до 17,9 тисячі гривень залежно від віддаленості від центру міста. Комунальні послуги коштують 4,7 тисячі гривень на місяць.

Скільки коштує місяць проживання в Італії: житло, їжа і транспорт для українських біженців Одноразовий квиток на проїзд у громадському транспорті – 47,73 гривень, проїзний на місяць коштуватиме 1,1 тисячі гривень. Середня вартість літра бензину – 46,39 гривні.

Мобільний зв'язок без спецтарифів та знижок коштує 5,36 гривні за хвилину, а за інтернет треба заплатити 852 гривні на місяць.

Нагадаємо, на яку допомогу можуть розраховувати українські біженці в Італії.

ДЖЕРЕЛОСегодня