Сигнал покращився: Київстар відновив зв'язок на тимчасово окупованих територіях України

Компанії Київстар вдалося посилити сигнал мереж у підконтрольних Україні населених пунктах з метою забезпечення покриття на тимчасово окупованих територіях. Йдеться про Запорізьку та Херсонську області.

Сигнал покращився: Київстар відновив зв'язок на тимчасово окупованих територіях України - today.ua

Російські окупанти зіпсували життя українцям в усіх сферах. Вони обмежують наших мобільних операторів. Обриви волоконно-оптичних магістральних ліній та відключення обладнання від електропостачання порушило їх роботу. Проте компанії намагаються забезпечити своїх абонентів якісним зв'язком.

Жителі Херсонської та Запорізької областей з 30 квітня не могли підтримувати контакти з близькими по телефону. Сьогодні Київстар відновив доступ до своїх послуг для запорожців. Жители Бердянська повідомили про поновлення роботи мобільного та домашнього інтернету. Днями раніше компанія порадувала херсонців. Сигнал покращився: Київстар відновив зв'язок на тимчасово окупованих територіях України Київстар посилює сигнал своєї мережі задля забезпечення якісного покриття на тимчасово окупованих територіях. Фахівцям важко проводити ремонтні роботи. Це пов'язано з серйозними пошкодженнями обладнання.

Провідний спеціаліст зі зв'язків з громадськістю Ірина Леліченко порадила за відсутності мобільного сигналу використовувати для зв'язку SMS-повідомлення.

Недавно стало відомо, що Київстар підключив до своїх абонентів нову послугу. Дізнайся, як безкоштовно дзвонити на обрані номери.