Шмигаль заявив про зниження тарифів на тепло вдвічі, але за однієї умови

В українських містах місцева влада зможе знизити тарифи на опалення для населення майже вдвічі. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час брифінгу.

Шмигаль заявив про зниження тарифів на тепло вдвічі, але за однієї умови - today.ua

Глава українського Кабміну повідомив, що більшість міст країни зможуть незабаром знизити тарифи на опалення на понад 40 відсотків, а деякі населені пункти – навіть на 50-60 відсотків.  На думку Дениса Шмигаля, надмірно високі тарифи на тепло в Україні можна знизити шляхом підвищення енергоефективності мереж.

"У багатьох містах України втрати сягають понад 40%, у деяких - 50-60%. Тобто, розуміємо, що половина платіжки - втрати тепла на мережах, на постачанні", - зазначив чиновник.

Якщо модернізацію теплостей буде проведено у всіх містах країни, то Україні для забезпечення населення теплом вистачить газу власного видобутку, який набагато дешевший за імпортний. Шмигаль заявив про зниження тарифів на тепло вдвічі, але за однієї умови

"Якщо ми здійснимо всі заходи щодо енергоефективності, українського газу з підняттям 5-10% на рік повністю вистачатиме для українського споживання", - висловив упевненість глава Кабінету міністрів України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні тарифи на опалення зростуть удвічі. Найменше зможуть платити лише деякі категорії населення.