Школярам в Україні будуть виплачувати стипендію в розмірі 1000 гривень

В Україні школярі мають право на отримання стипендії в розмірі 1000 гривень. Виплати будуть здійснюватися з міського бюджету.

Школярам в Україні будуть виплачувати стипендію в розмірі 1000 гривень - today.ua

В українській столиці повідомили, що 100 обдарованих дітей в школах Києва будуть щомісяця отримувати від КМДА стипендію в розмірі 1 тисяча гривень. Дана інформація з'явилася на сайті Києва.

Повідомляється, що на пленарному засіданні Київської міської ради 86 депутатів проголосували за надання талановитим школярам столиці допомоги у вигляді щомісячної стипендії. Як розповів заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський, стипендію в 1000 гривень отримуватимуть школярі, які є переможцями і призерами міжнародних, всеукраїнських та міських предметних олімпіад, конкурсів та інтелектуальних турнірів, а також мають високі досягнення у навчанні. Школярам в Україні будуть виплачувати стипендію в розмірі 1000 гривень

"Наші діти-наше майбутнє, тому ми і далі будемо сприяти розвитку освітньої галузі та всіляко підтримувати талановиту молодь міста", - пояснив рішення київської влади заступник голови КМДА.

Варто відзначити, що практика виплати стипендій існує в Києві з 2012 року, тоді обдаровані і працьовиті в навчанні діти отримували по 300 гривень щомісяця. Зараз рівень виплат досяг 1000 гривень.

Нагадаємо, в Україні планують майже вдвічі підвищити стипендії, але отримати їх стане ще складніше.