Найбільш затребувані спеціалісти: на кого “полюють“ роботодавці під час війни

Автор: Леся Ловіцька

Робота в Україні є і в умовах глибокої кризи, в якій знаходиться ринок праці. Деякі сфери ще більше потребують спеціалістів. Стало відомо, на кого "полюють" роботодавці під час війни.

Найбільш затребувані спеціалісти: на кого “полюють“ роботодавці під час війни  - today.ua

Найпопулярнішими професіоналами за нинішніх умов є представники сфери IT. 40% опитаних представників компаній заявили про збільшення кількості працівників. 35% організацій у галузі телекомунікацій та зв'язку також підвищили кількість робочих місць. Затребуваними є й представники сфери НR – 21%, а також аутсорсингових компаній – 17%.

Персонал найчастіше набирають у категоріях продажу та IT, критичної інфраструктури (працівників для виконання першочергових завдань із випуску товару на виробництвах). У опитаних компаніях проінформували про плани найму нових працівників.

Виявилося що:

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

  • 34,1% - зменшують їх;
  • 29,8% компаній їх не змінювали;
  • 9,9% вирішили позапланово збільшувати кількість працівників;
  • 26,2% зупинили найм до кінця року.

Нагадаємо, що в період війни стало вдвічі більше вакансій із віддаленої роботи. Чимало українців втратили дохід, а ті, хто зберіг місця, зіштовхнулися з падінням зарплат.

Найбільш затребувані спеціалісти: на кого “полюють“ роботодавці під час війни У Державному центрі зайнятості повідомили, які спеціалісти швидше знаходять роботу. Заступник директора департаменту реалізації політики зайнятості Олена Мельник наголосила, що попит насамперед спостерігається на представників робітничих професій.

Українці, які працюють у сфері фармакології чи торгівлі, вміють працювати з інструментами, працевлаштовуються швидше. Кількість вакансій знизилася з 70 тисяч у довоєнний час до 24 тисяч.

Наші співвітчизники у середньому шукають роботу протягом трьох місяців. За словами Мельник, виплати з безробіття розраховують індивідуально залежно від стажу – індивідуально для кожного претендента.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Розмір допомоги коливається від мінімального 1800 грн до максимального 9750 грн. Середній розмір допомоги становить 4300 грн", - зазначила експерт.

Нагадаємо, що українці без досвіду роботи також можуть знайти заробіток під час війни. Раніше повідомлялося, які вакансії та зарплати їм пропонують.

Головне