З 1 вересня українські школи чекають кардинальні зміни

Глава українського уряду Денис Шмигаль напередодні початку нового навчального року розповів, які зміни будуть впроваджені в усіх школах України. Нововведення торкнуться як вчителів, так і школярів.

З 1 вересня українські школи чекають кардинальні зміни - today.ua

Як розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль, з 1 вересня 2021 року продовжиться реформа Нової української школи (НУШ). Оновлений проект якісно нового формату освіти підростаючого покоління в Україні стартує в п'ятих класах 136 шкіл в різних регіонах країни.

"Ця модель організації освітнього процесу покликана навчити дітей критичного мислення, а замість простого заучування інформації - купувати компетенції для застосування знань у реальному житті", - пояснив нові ініціативи Кабміну Денис Шмигаль.

В рамках проекту Нова українська школа передбачається, що кожен шкільний учитель матиме можливість користуватися особистим комп'ютером для проведення уроків в звичайному форматі і дистанційно. Щоб це стало можливим, Кабмін виділив 1 мільярд гривень для придбання ноутбуків вчителям.

З 1 вересня українські школи чекають кардинальні зміни Для довідки: Нова українська школа - це реформа Міністерства освіти і науки, яка спрямована на зміну середньої освіти в Україні. У новій українській школі діти вчитимуться 12 років: 4 роки в початковій школі, потім 5 років в гімназії і 3 роки в ліцеї або закладі професійної освіти.

Нагадаємо, раніше українцям розповіли про програму вакцинації школярів з 1 вересня. Що задумали в Міносвіти?