Росія відновлює авіарейси до Туреччини, незважаючи на погіршення епідситуації

Незважаючи на щоденне погіршення епідеміологічної ситуації в Росії прийняли рішення відновити авіасполучення з Туреччиною. Про це повідомили в оперштабі РФ по боротьбі з коронавірусом.

Росія відновлює авіарейси до Туреччини, незважаючи на погіршення епідситуації - today.ua

Як відомо, авіасполучення між Росією і Туреччиною було зупинено в екстреному порядку з 15 квітня 2021 роки після рекордної хвилі захворюваності на коронавірус в обох країнах. Тепер влада Туреччини відзначає поліпшення епідситуації і поступово відновлюює роботу туристичної сфери.

З РФ, навпаки, останнім часом приходять звістки про катастрофічне погіршення ситуації з поширенням коронавірусної інфекції. Однак, не дивлячись на дані медичної статистики, влада ухвалила рішення з 22 червня 2021 року відновити авіасполучення з Туреччиною.

Через тиждень, починаючи з 28 червня, Росія відновлює авіасполучення з Північною Македонією, США, Італією, Болгарією, Ірландією, Кіпром, Бельгією, Йорданією. Росія відновлює авіарейси до Туреччини, незважаючи на погіршення епідситуації Під час погіршення епідситуації в Росії і в світі не припинялося авіасполучення між РФ і Грецією, Катаром, Хорватією, Швейцарією, Азербайджаном, Австрією і Вірменією. Найближчим часом кількість авіарейсів на даних напрямках буде збільшено.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українським туристам слід поквапитися з поїздкою на відпочинок до Туреччини. Поки на турецьких курортах ціни впали нижче, ніж в минулому році, але дуже скоро ситуація зміниться через російських і європейських туристів.