Стрімко зросли під час війни: розсекречені зарплати Тимошенко і Порошенко

Зарплати народних депутатів України різко зросли з початку війни з Росією. Журналісти дізналися, скільки зараз офіційно заробляють народні обранці.

Стрімко зросли під час війни: розсекречені зарплати Тимошенко і Порошенко  - today.ua

Щомісячна оплата праці лідера партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"" Юлії Тимошенко порівняно з лютим зросла вдвічі. У березні політик одержала від держави 29 958 гривень. А вже у квітні – 32 340 гривень. При цьому ще у лютому Тимошенко заробляла 15 625 гривень.

Виплати проводились на основі табелювання робочого часу, повідомили "Українські новини".

Зарплата екс-президента України Петра Порошенка становила 35 974 гривні. У березні депутат Верховної Ради від фракції "Європейська солідарність" заробив 31 818 гривень. Лютнева ж оплата праці політика становила "всього" 30 056 гривень. Стрімко зросли під час війни: розсекречені зарплати Тимошенко і Порошенко Раніше повідомлялося, що Верховна Рада у лютому повернула депутатам багато надбавок до зарплати. За ухвалення відповідного законопроекту проголосували 332 депутати.

Нагадаємо, із початком війни роботу втратили майже 5 мільйонів українців. Дізнайся, які вакансії та зарплати зараз їм пропонують на ринку праці.

ДЖЕРЕЛОhttps://ukranews.com/news/856661-za-vremya-vojny-timoshenko-nachala-zarabatyvat-v-dva-raza-bolshe