Роботодавці України заявили про готовність перейти на 4-денний робочий тиждень

Більше 70% роботодавців України заявили про готовність перейти на 4-денний робочий тиждень. І тільки 12% з них вважають, що доведеться знижувати заробітну плату.

Роботодавці України заявили про готовність перейти на 4-денний робочий тиждень - today.ua

Ринок праці в Україні може дуже скоро змінитися кардинально. Більшість роботодавців в країні, а це 71,3%, готові переформатувати робочий процес таким чином, щоб співробітники працювали тільки чотири дні на тиждень, а інші три могли відпочивати.

Готові на перебудову внутрішніх процесів компанії заявляють, що перехід на чотириденку дозволить не знижувати якість послуг або обсяги продукції, що випускається. Більш того, співробітники, які добре відпочили, більш працездатні, продуктивні і ініціативні, а скорочення робочого тижня дозволить значно економити на оплаті комунальних послуг та утриманні офісів і виробничих площ.

Про свою неготовність експериментувати зі зміною робочого графіка співробітників заявили 28,7% українських роботодавців. Про це свідчать результати дослідження одного з інтернет-ресурсів з пошуку роботи в Україні.

Роботодавці України заявили про готовність перейти на 4-денний робочий тиждень Майже 88% опитаних веб-сайтом роботодавців впевнені, що їм не доведеться скорочувати заробітну плату співробітникам після переходу на чотириденку. І лише 12% вважають, що при зменшенні робочих годин оплату праці теж потрібно зменшити.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні будуть карати роботодавців за співробітників, які працюють без належного оформлення. За кожного такого працівника доведеться заплатити 180 тисяч гривень штрафу.