Робота в Україні: названо топ-10 гарячих вакансій у різних сферах

Автор: Леся Ловіцька

В Україні після початку повномасштабної війни скоротилася кількість пропозицій роботи, але зараз вона зростає. Названо топ-10 гарячих вакансій у різних сферах.

Робота в Україні: названо топ-10 гарячих вакансій у різних сферах  - today.ua

Профільний портал Work.ua представив добірку вакансій, на які терміново потрібні фахівці.

Транспорт, логістика

Водій на авто компанії UHolding, партнера Bolt та Uber до Києва. Запрошуються водії для роботи у таксі. Співробітнику нададуть авто та здійснюватимуть його ремонт власним коштом. Також запропоновано безкоштовне житло та 75% від каси. Зарплата - від 20 000 до 35 000 грн.

Водій-експедитор у корпорацію "Стас" у Львові. Компанія шукає співробітника з правами категорій В, С та досвідом роботи. Він працюватиме в межах міста на двох авто Reno та Iveco. Декілька разів на місяць плануються міжміські виїзди. Переробка при далеких виїздах оплачуватиме погодинно.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

Фінанси

Головний бухгалтер (МСФЗ, ЗЕД) та Київ. Рекрутингова агенція Igea шукає спеціаліста зі сфери АПК. Потрібна профільна освіта, сертифікат про складання іспиту з МСФЗ, а також досвід роботи у виробництві з ЗЕД, в агрокомпаніях та управлінні командою бухгалтерів до 10 осіб. Потрібно вести звітність. Зарплата - 70 000 грн.

Бухгалтер з 2-річним досвідом роботи в Києві. Потрібне знання програм 1С Бухгалтерія 8.3 УТП, MS Office. До обов'язків входить ведення первинної документації, облік основних матеріалів та засобів, продукції, а також робота з кореспонденцією. Зарплата - 22 000 грн.

Сфера продажу та обслуговування

Продавець-консультант у Львові, у відділ електротехніки будівельного гіпермаркету "Епіцентр". Зарплата від 18 000 грн до 25 000 грн (ставка +%).

Продавець-касир у Львові у мережу супермаркетів Baker Market. Запрошують кандидатів без досвіду, яким обіцяють навчання та кар'єрне зростання. Потрібно контролювати наявність товару та обслуговувати покупців. Зарплата – від 12 000 до 15 000 грн.

Адміністратор-обліковець у львівський Baker Market. Потрібний досвід у веденні касової дисципліни, контролі та прийомі товару, участі в інвентаризації та роботі з постачальниками. Зарплата – 13 000 грн (погодинна оплата).

Менеджер з роботи з ключовими клієнтами до київської автокомпанії "А-Грін". Співробітник працюватиме з матеріалами для малярно-кузовного ремонту та клієнтами. Завдання – просування брендів, збільшення продажу та контроль дебіторської заборгованості. Також бажано мати своє авто. Зарплата – договірна.

Робота в Україні: названо топ-10 гарячих вакансій у різних сферах

Робочі спеціальності

Колорист у київський малярсько-кузовний цех. Потрібно підбирати та коригувати фарби, вести облік лакофарбових матеріалів. У претендентів має бути досвід у цій сфері. Запрошуються відповідальні та пунктуальні люди.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Комірник, працівник складу, комплектувальник у київський інтернет-магазин AKS. До обов'язків входять прийом та перевірка товару, інвентаризація, контроль порядку на складі, робота з CRM, 1С та збереження товарно-матеріальних цінностей. Пропонується навчання та кар'єрне зростання. Зарплата – від 9000 до 11 000 грн.

Раніше повідомлялося, що в Україні з'явилося багато віддаленої роботи: названо найпопулярніші вакансії.