Робота в Польщі для біженців: які вакансії доступні українцям без знання мови

Автор: Леся Ловіцька

Робота в Польщі знадобилася багатьом українським біженцям. Наші співвітчизники активно працевлаштовуються у країні, яка надала їм допомогу. Дізнайся, як можна заробити без знання мови.

Робота в Польщі для біженців: які вакансії доступні українцям без знання мови - today.ua

Війна різко змінила плани українців. Багато хто з них евакуювався до дружньої Польщі, де достатньо вакансій. Як правило, вони передбачають фізичну працю.

У ресторанах шукають кухарів та їхніх помічників. Їм обіцяють до 12 тисяч злотих на місяць (до 81 800 гривень або 2700 доларів).

Багатьом ферм необхідні кадри- працівники саду. Потрібно, косити траву, полоти і формувати клумби. Мінімальна оплата – 3200 злотих (22 400 гривень або 723 долари). Роботодавець надає одяг та транспорт, а за житло доведеться заплатити 200 злотих на місяць.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Доярки заробляють у два рази більше – робота з апаратом оплачується в 5000 злотих (до 35 тисяч гривень або 1129 доларів). Житло обіцяють безкоштовне.

У Польщі також потрібні люди на заводи з виробництва риби. Робочий тиждень шестиденний - з 5:30 до 16:30 при температурі 12-16 градусів. Доступні безкоштовні обіди та житло. Важливий нюанс – туди беруть жінок без дітей. Робота в Польщі для біженців: які вакансії доступні українцям без знання мови За викладання товарів з палетів на полиці у супермаркетах та на складах можна заробити 16 злотих на годину (109 гривень або 3,62 долари). Серед переваг – безкоштовне житло. Недолік - доведеться підіймати важке.

За наявності навичок можна спробувати влаштуватися швачкою.  Зарплата при п'ятиденному робочому тижні і зайнятісті в 10-12 годин - 4000 злотих (27,2 тисячі гривень або 902 долари).

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Масажист при наявності медичної освіти заробляє у реабілітаційних центрах до 42 тисяч гривень.

Минулого тижня стало відомо, що у Польщі скасували популярну безкоштовну послугу для біженців.

Головне