Робота українцям у Німеччині: влада вирішила прискорити працевлаштування біженців

Українські біженці, які знайшли притулок у Німеччині, матимуть змогу швидше знайти роботу. Цьому посприяє ініціатива місцевої влади.

Робота українцям у Німеччині: влада вирішила прискорити працевлаштування біженців - today.ua

У Німеччині вирішили прискорити процес працевлаштування біженців із України. Міністр освіти Беттіна Штарк-Ватцінгер повідомила, що у країні хочуть оптимізувати процедуру визнання профкваліфікації наших співвітчизників. Вона закликала визнавати професійні кваліфікації українців без бюрократичної тяганини. Це дозволить у рази прискорити їхню інтеграцію, повідомив DW з посиланням на слова міністра.

Штарк-Ватцінгер наголосила, що держава має активно підтримувати бажання українських біженців працевлаштовуватись у ФРН. Для визнання профкваліфікацій потрібні уніфікація та стандартизація. Також розглядається варіант отримання кваліфікації після прийому на роботу.

Робота українцям у Німеччині: влада вирішила прискорити працевлаштування біженців За даними глави відомства, для роботи потрібно, щоб люди знали німецьку мову. Влада підтримує безкоштовні інтернет-курси в освітніх центрах для дорослих.

Наголошено, що Німеччина зміцнює співпрацю з міністерством освіти та науки України. Ціль – дати українським дітям можливість отримати атестат про закінчення школи, який буде визнаватись на території нашої країни.

Нагадаємо, які вимоги для працевлаштування українських біженців у Німеччині.

ДЖЕРЕЛОhttps://www.dw.com