Робота для пенсіонерів: названо топ-5 вакансій для українців віком від 60 років

Ринок праці в Україні під час війни переживає кризу. Роботи замало навіть для молодих людей, а пенсіонерам важко знайти вакансію, щоб отримувати додатковий заробіток. Проте громадяни віком від 60 років можуть використовувати свої навички як мінімум у п'яти сферах.

Робота для пенсіонерів: названо топ-5 вакансій для українців віком від 60 років - today.ua

Робота для пенсіонерів в Україні

Багато українців зрілого віку мають змогу працювати. Якщо здоров'я дозволяє і є бажання активно проводити час та отримувати дохід, окрім пенсії, зверніть увагу на топ-5 вакансій для пенсіонерів.

1. Сфера послуг. Пенсіонери можуть роздавати рекламні листівки, прибирати приміщення, влаштуватися в гардероб. Робота підійде для фізично міцних та витривалих людей, яким подобається перебувати у русі.

2. Продавцi. Люди старше 60 років, які мають гарні комунікативні навички, мають можливість ділитися інформацією з потенційними клієнтами компаній, які займаються продажем товарів або наданням послуг. І отримуватимуть за це зарплату.

Робота для пенсіонерів: названо топ-5 вакансій для українців віком від 60 років3. Робота онлайн. Українці, які мають глибокі знання в тій чи іншій галузі можуть надавати консультації – давати уроки онлайн, працювати тестувальниками, блогерами, перекладачами, копірайтерами та веб-дизайнерами.

4. Робота в галузі медицини. Пенсіонери з медичною освітою можуть знайти роботу у поліклініках, медичних центрах, лікарнях або ветеринарних клініках.

5. Робота у громадських організаціях. Додатковий заробіток можна знайти у волонтерських чи благодійних організаціях.

Раніше повідомляли, що українці з низькими пенсіями можуть отримати доплату від меценатів. У країні запрацював новий онлайн-сервіс, який передбачає підтримку малозабезпечених людей похилого віку.