П'ять помилок при зарядці смартфону: що прискорить поломку пристрою

Смартфон служитиме вірою та правдою, якщо за ним правильно доглядати. Мало хто з користувачів замислюється, що неправильна зарядка швидко зіпсує батарею. Щоб цього не сталося, намагайтеся не повторювати поширених помилок.

П'ять помилок при зарядці смартфону: що прискорить поломку пристрою - today.ua

Телефон буде працювати довше, якщо не садити акумулятор і правильно підживлювати його. Смартфон не скаже вам "дякую", якщо ви:

  1. Будете використовуйте лише оригінальні зарядні пристрої. Не потрібно приєднувати до смартфона дешеві китайські кабелі та блоки живлення. Це як мінімум, це призведе до того, що гаджет заряджатиметься довше за визначений час.
  2. Викинете пошкоджені кабелі та пристрої. Навіть якщо вам здається, що "травма" незначна.
  3. Не чекатимете на повну розрядку. Якщо гаджет постійно розряджатиметься до нульових позначок, ресурси батареї сильно знизяться. Намагайтеся заряджати пристрій кілька разів на день.
  4. П'ять помилок при зарядці смартфону: що прискорить поломку пристроюНе будете користуватися смартфоном, який заряджається. Він перегріватиметься, а батарея – виснажуватися. Справа в тому, що телефон у такому разі одночасно заряджається та розряджається.
  5. Не залишайте телефон, підключений до мережі, під подушкою. Це призведе до перегріву та можливої поломки. Коротке замикання – і пожежі не уникнути.

У спеку при попаданні прямих сонячних променів смартфон часто перегрівається. Є п'ять простих способів привести девайс до тями. Один із них – відправити телефон ненадовго до холодильника.