Прогноз щодо цін на свинину: українцям розповіли, як зміниться вартість м'яса до Нового року

Українців попередили, що до кінця 2021 року ціни на свинину суттєво зміняться. У прес-службі Асоціації "Свинарі України" назвали точні цифри.

Прогноз щодо цін на свинину: українцям розповіли, як зміниться вартість м'яса до Нового року - today.ua

У листопаді поточного року, констатують в Асоціації українських свинарів, середня вартість м'яса свиней на внутрішньому ринку України сягнула 131 гривні за кілограм. Це трохи менше, ніж у жовтні, але динаміка зниження цін на свинину наприкінці осені залежала від виду напівфабрикату. Загалом діапазон зменшення вартості свинини становив від 0,7% до 2,5%.

"Протягом листопада кілограм свинини в середньому коштував 131 грн/кг. Це на 1% або 1,3 грн/кг дешевше за середній показник у жовтні", – йдеться у повідомленні Асоціації "Свиноводи України".

Прогноз щодо цін на свинину: українцям розповіли, як зміниться вартість м'яса до Нового року Проте експерти попереджають, що на подальше зниження цін на свинину українцям не варто очікувати. Навіть якщо станеться зниження ціни на м'ясо, воно буде незначним. Українським споживачам порадили навіть не сподіватися, що витрати на свинину до різдвяних та новорічних свят впишуться до торішніх бюджетів.

"Чекати, що витрати на свинину у святковий стіл "впишуться" до торішнього бюджету, не варто. Проте, ймовірно, цінники цього виду м'яса у торгових мережах будуть на рівні кінця вересня – першої половини жовтня", – прогнозує Асоціація свинарів України.

Нагадаємо, в Україні значно подорожчає м'ясо. Які види м'ясної продукції стануть недоступними за ціною більшості споживачів?