Проїзний у Києві стане дорожчим, ніж у Парижі: скільки доведеться платити за проїзд у громадському транспорті

В українській столиці через підвищення вартості проїзду в громадському транспорті зросте ціна на безлімітний проїзний на один місяць. Вартість проїзного у Києві буде значно вищою, ніж у столицях провідних країн Європейського Союзу.

Проїзний у Києві стане дорожчим, ніж у Парижі: скільки доведеться платити за проїзд у громадському транспорті - today.ua

Якщо конвертувати у гривні вартість проїзного на місяць у Празі, то можливість безлімітно користуватися громадським транспортом у столиці Чехії коштуватиме 650 гривень. У Варшаві – 710 гривень, у Женеві – 2000 гривень, а у Парижі – 2255 гривень.

Після підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті до 20 гривень за один квиток вартість проїзного на місяць у Києві становитиме 2990 гривень.

Проїзний у Києві стане дорожчим, ніж у Парижі: скільки доведеться платити за проїзд у громадському транспорті При цьому в КМДА заявляють, що навіть після підвищення вартості проїзду комунальні підприємства, які надають послуги пасажирських перевезень у межах міста, залишаться збитковими. Якщо раніше дофінансування цих підприємств здійснювалося з міського бюджету, то зараз цього не вистачає коштів.

Нагадаємо, мер української столиці Віталій Кличко розповів, коли подорожчає проїзд у громадському транспорті Києва.