Проїзд в громадському транспорті Києва подорожчає від 21 до 79 гривень

Вартість проїзду в громадському транспорті Києва влітку 2021 року може значно зрости. Розцінки, які пропонують транспортники, нібито врятують метрополітен і "Кіевтранс" української столиці від колапсу.

Проїзд в громадському транспорті Києва подорожчає від 21 до 79 гривень - today.ua

Питання про підвищення цін на проїзд в метро, тролейбусах та електричках Києва встав найбільш гостро після того, як трудові колективи київського метрополітену і компанії "Київпастранс" вийшли на мітинг до стін столичної мерії.

Близько двох сотень транспортників вимагали підвищити вартість проїзду до 25 гривень, оскільки нинішні 8 грн приведуть до швидкого колапсу. Також працівники метрополітену та муніципальної компанії наземного транспорту "Кіевтранс" вимагали "Справедливих зарплат і вчасно".

Раніше столичні транспортники направили меру Києва Віталію Кличку спільне звернення, в якому обґрунтували необхідність підвищити проїзд в громадському транспорті.

"Незмінна з 2018 року ціна проїзду в 8 Гівен давно вичерпала себе, а при її збереженні в 2021 році, з урахуванням зниження пасажиропотоку, підприємства отримають величезні збитки - зокрема, у метрополітену вони досягнуть 3,4 млрд грн", - йдеться у зверненні.

Проїзд в громадському транспорті Києва подорожчає від 21 до 79 гривень На сьогоднішній рік в "Кіевтранс" відзначають, що собівартість перевезення одного пасажира в метро становить 20,04 грн, тому ціну квитка слід підвищити до 21,05 грн. Собівартість проїзду в тролейбусі, трамваї і автобусі становить 20,5 грн за одну людину, підвищити пропонують до 25,18 грн. Собівартість квитка в електричці обходиться в 71,7 грн, тому ціну проїзду пропонують підвищити до 78,9 грн.

За даними експертів, транспортники несуть серйозні збитки в умовах зменшення пасажиропотоку в результаті пандемії, а також через підвищення цін на пальне, електроенергію і комплектуючі для транспортних засобів. Вартість проїзду в Києві може зрости вже в найближчі місяці.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко зробив важливу заяву з приводу підвищення вартості проїзду в громадському транспорті столиці.

Українцям назвали терміни нарахування субсидії на опалювальний сезон за новими критеріями
У травні уряд України ввів нові правила нарахування субсидій для громадян. Початок опалювального сезону, на який як правило призначають субсидію, стар...
Соломія Вітвіцька влаштувала ніжну фотосесію у полі з маками
Соломія Вітвіцька продовжує радувати шанувальників численними фотографіями, розповідаючи про те, як вона подорожує то за кордон, то по красивих місцях...
Найбільш слабовільні знаки Зодіаку, які не можуть сказати іншим “ні“
Всі ми хочемо подобатися оточуючим, однак, коли нам намагаються сісти на шию, відповідаємо різкою відмовою. Однак деякі люди, народжені під певними зн...
Долар стає ненадійним: українцям порадили, в якій валюті краще зберігати заощадження
Із середини минулого тижня курс долара в Україні трохи виріс, і долар зміцнився. Але фінансисти не вважають, що зростання курсу долара стало стійкою т...
Принцу Вільяму виповнилося 39 років: як герцога привітала королівська сім'я
21 червня принц Вільям відзначав день народження. Спадкоємцю королівського престолу, який стоїть другим у черзі на трон, виповнилося 39 років. У день ...