ПриватБанк запустив нову послугу: клієнти можуть дзвонити у банк із додатку Приват24

ПриватБанк подбав про українців, які не можуть додзвонитися до контакт-центру по мобільному телефону. Він запровадив інноваційну технологію розробки IT-фахівців. Тепер клієнти можуть звертатися до банку через мобільний додаток Приват24 та інтернет.

ПриватБанк запустив нову послугу: клієнти можуть дзвонити у банк із додатку Приват24  - today.ua

Всі користувачі мобільного Приват24 (Android та iOs) можуть скористатися унікальною інновацією. Для цього потрібно оновити програму до останньої версії. Такі дзвінки до банку через програму будуть безкоштовними та захищеними логіном та паролем. Вони доступні за наявності Wi-Fi або мобільного інтернету.

Голова напряму "Омнікальний контактний центр" ПриватБанку Оксана Аношечкіна розповіла про нову послугу ПриватБанку. Вона нагадала, що через війну мільйони українців залишили свою країну. У деяких регіонах України тимчасово відсутній наш стільниковий зв'язок.

"Тому саме зараз ми запровадили цю унікальну технологію, щоб наші клієнти були на зв'язку з банком за будь-яких умов", - пояснила експерт.

ПриватБанк запустив нову послугу: клієнти можуть дзвонити у банк із додатку Приват24 Аношечкіна наголосила, що розробники банку разом із фахівцями контактного центру понад два роки працювали над важливою для клієнтів інновацією. Вона покликана зробити комунікацію з банком простішою та доступнішою.

Зателефонувати в ПриватБанк із Приват24 можна, увійшовши у додаток зі своїм логіном та паролем. Потім потрібно перейти в "Профіль клієнта", вибрати вкладку "Служба підтримки" та вибрати "Дзвінок через Приват24" (або "Дзвінок на підтримку" для Android). Сервіс зараз працює у тестовому режимі. Розробники перевіряють його можливості, щоб вдосконалити технологію.

Нагадаємо, що ПриватБанк почав без пояснення причин блокувати рахунки клієнтів.