ПриватБанк запустив безкоштовні перекази з карток через Приват24 для українських біженців

Автор: Леся Ловіцька

ПриватБанк вирішив підтримати українських біженців, які через повномасштабну війну опинилися за кордоном. Він запустив для них безкоштовні перекази з карток через Приват24.

ПриватБанк запустив безкоштовні перекази з карток через Приват24 для українських біженців - today.ua

Більшість українських біженців зупинилися у Польщі та Німеччині. Вони перераховують гроші родичам та друзям, а також волонтерам. ПриватБанк дозволив їм робити перекази безкоштовно з карток німецьких та польських банків.

ПриватБанк запустив безкоштовні перекази через Приват24 для українських біженців

Акція буде короткочасною – скористатися послугою можна лише у період з березня по липень 2023 року.

Щоб переказати кошти з закордонної картки на картку ПриватБанку, потрібно зайти в свій аккаунт у Приват24 (мобільний додаток або веб-версію). Далі слід вибрати меню "Сервіси", вкладки "Переклади" та "На карту".

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Названо пенсії, які отримуватимуть українці з мінімальною та середньою зарплатою

У Раді готують нове підвищення пенсій українців: виплати зростуть до 60% від зарплати

Клієнти повинні при виборі картки відправника вказати реквізити своєї польської чи німецької картки, і банк здійснить переказ без комісій. Представники ПриватБанку надали безкоштовну відеоінструкцію.

Гроші швидко надійдуть на картку отримувача. Із загальної суми не вираховуватимуть 3% за картками Visa та 1,5% за картками Mastercard. Міжнародний переказ можна провести у різній валюті: гривні, доларах та євро.

ПриватБанк запустив безкоштовні перекази з карток через Приват24 для українських біженців

ПриватБанк запустив швидку ідентифікацію в "Дії"

ПриватБанк дозволив новим користувачам проводити процес ідентифікації через державну платформу "Дія". Процедура зазвичай проводилася довго: потрібно було вручну заповнити поля з персональними даними або чекати, доки це зробить представник банку у відділенні. Тепер для того, щоб стати клієнтом і використовувати карти, достатньо авторизації в "Дії".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Приватбанк додав функцію обміну документами: нові користувачі можуть легко підтягнути інформацію, після чого їм стануть доступні всі можливості програми та управління рахунком. Таке спрощення цифровизує процедуру реєстрації та має сприяти зменшенню бюрократії.

Раніше стало відомо, що ПриватБанк виплатить 2200 гривень українцям, які отримують грошову допомогу від міжнародних фондів.