ПриватБанк запустив акцію для отримувачів виплат від міжнародних організацій

ПриватБанк запустив акцію для українців, які одержують виплати від міжнародних організацій. Вона діятиме до 31 січня 2023 року.

ПриватБанк запустив акцію для отримувачів виплат від міжнародних організацій - today.ua

ПриватБанк разом із Mastercard ініціював акцію для додаткової підтримки громадян України, які отримують на банківські картки допомогу міжнародних організацій. Кожному учаснику, котрий виконає умови акції, поповнять рахунок на мобільному телефоні на 50 грн. Вони також додатково візьмуть участь у розіграші одного з 300 подарункових сертифікатів giftmall на 5 тис. грн. На ці цілі виділено понад 5 млн грн.

Учасники повинні зареєструватися в акції на сайті, отримати виплату від міжнародних організацій на картку Mastercard від ПриватБанку (через PrivatMoney, MoneyGram, Western Union або автоматичне зарахування на картку) та зробити як мінімум дві транзакції на загальну суму від 500 грн. з карток Mastercard від ПриватБанку.

Усі, хто підходить під критерії виплати коштів від міжнародних організацій, але ще не подав заявку, це можна зробити це зараз – на сайті є Допомога. Позначте IBAN картки Mastercard від ПриватБанку. За відсутності пластикової картки можна відкрити електронну - Digital картку Mastercard – через мобільний додаток Приват24.

ПриватБанк запустив акцію для отримувачів виплат від міжнародних організацій Грошову допомогу на картку ПриватБанку можна отримати від Агентства ООН у справах біженців в Україні – через PrivatMoney, Гуманітарної організації ООН – через Western Union, Міжнародного комітету Червоного Хреста – через PrivatMoney, Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця – через MoneyGram, Міжнародної організації Red Rose CPS – через MoneyGram, Товариства Червоного Хреста за програмою "Притулок" – через PrivatMoney.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ПриватБанк запровадив обмеження на витрати клієнтів.